<< Wrz 2017 >>
Zaproszenie dla rodziców
niedziela, 03 kwietnia 2011 12:33

„Nigdy nie jest za późno na stanie się tym, kim mógłbyś być ..”

Słowa G. Eliota będą naszą maksymą w spotkaniu dla rodziców, które odbędzie się dniu 06 kwietnia 2011r w godz. od 17.00 – 18.00 (po wywiadówkach w klasach) w auli naszego liceum. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Temat spotkania: Jak wspierać rozwój nastolatka ? Rzecz o doradztwie zawodowym.

Prowadzący:

Aleksandra Stawek – dyplomowany trener i konsultant, doradca rozwoju osobistego. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM oraz Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych w WSPS. Praktyk i Master NLP. Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych w życiu prywatnym oraz biznesie. Prowadzi konsultacje indywidualne.

Renata Kostecka – jest terapeutą w nurcie behawioralnym, trenerem rozwoju osobistego, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Prowadzi indywidualną pracę terapeutyczną i doradczą z zakresu rozwoju zawodowego, warsztatowo pracuje z grupami w zakresie rozwijania kompetencji osobistych potrzebnych w życiu prywatnym i zawodowym.