<< Kwi 2017 >>
sobota, 02 lipca 2011 14:40

Najlepsi sportowcy Powiatu Brzeskiego nagrodzeni

10 czerwca 2011 roku - Aula I LO im. B. Chrobrego w Brzegu

Jak co roku, Starosta Powiatu Brzeskiego nagrodził sportowców wywodzących się z brzeskich szkół ponadgimnazjalnych za osiągnięcia w zawodach sportowych za rok szkolny 2010/2011. Rok ten obfitował w wydarzenia i sukcesy sportowe o czym niewątpliwie zaświadczała liczba statuetek i nagród przygotowanych dla nagrodzonych sportowców.

Nim jednak doszło do uroczystego wręczenia nagród, uczestnicy wydarzenia mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem mgr Z. Wirgi-Kołeckiej. Recytacja wierszy, pokaz taneczny oraz występy wokalne wprowadziły wszystkich uczestników wydarzenia w tematykę spotkania. Zaangażowanie występujących oraz jakość wykonania programu artystycznego spotkały się z uznaniem przedstawicieli władz Powiatu Brzeskiego w osobach wicestarosty, Pana Ryszarda Jończyka oraz Naczelnika Wydziału Oświaty przy Staroście Powiatu Brzeskiego, Pana Mieczysława Gieży.

Po strawie dla ducha nadszedł długo wyczekiwany moment wręczenia nagród. Miło nam zakomunikować, iż w roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła, czyli I Liceum Ogólnokształcące, kontynuując osiągnięcia ubiegłoroczne również została wyróżniona za osiągnięcia w następujących dyscyplinach sportowych:

• tenis stołowy dziewcząt - finał wojewódzki - opiekun mgr A. Ulok - wyróżnione uczennice Katarzyna Skotnicka oraz Jagoda Kawula, indywidualnie J. Kawula zdobyła IV miejsce
  • piłka koszykowa dziewcząt - finał wojewódzki - I miejsce - opiekun mgr A. Ulok - wyróżnienie dla zespołu,
  • szachy drużynowe - finał wojewódzki - opiekun mgr B. Czyż - wyróżnienie dla zespołu,
  • taniec współczesny - finał wojewódzki - I miejsce w kategorii HIP HOP na festiwalu FANTAN - opiekun mgr B. Czyż - wyróżnienie dla zespołu, którego liderem jest M. Nowotny z klasy II a.

Gratulujemy sukcesów i życzymy co najmniej ich powtórzenia w roku kolejnym.