Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 
<< Sie 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Reklama
MHNR 4 - Gala Finałowa i podsumowanie
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 września 2011 07:01

Gala Finałowa i podsumowanie 4 edycji ogólnopolskiego programu profilaktykiZnowu znaleźliśmy haka na raka!!!    9 czerwca 2011 roku, godzina 9.00, dworzec PKP. Grupa Deep Breath - Roksana Aleksandrowicz, Karolina Gustowska, Katarzyna Sukienniak, Karolina Janas oraz Filip Roman wyjeżdżają z Brzegu do Warszawy, a to wszystko po to by dowiedzieć się, jak spodobała się ich społeczna kampania antynowotworowa.

    Z uśmiechem na twarzy, po całorocznych zmaganiach z rakiem, wyruszyli w podróż pełną przygód. O godzinie 15 dotarli na miejsce. Radości nie było końca. Czas na wycieczkę po Warszawie! Pierwszą atrakcją okazało się warszawskie stare miasto. Przepiękne alejki, klimatyczne kamieniczki, wspaniałe zabytki…przyprawiały o zawrót głowy. Najciekawsze jednak było jeszcze przed nimi.

    Po ciepłym posiłku nastał czas odwiedzenia królewskich Łazienek. Każdy kolejny krok w głąb parku odkrywał przed Deep Breath'em tajemnice tego niezwykłego miejsca. Pochłonięci zielonymi terenami Warszawy udali się w kolejne magiczne miejsce. Teatr muzyczny ROMA. Spektakl „Nędznicy”. Światła, muzyka, stroje... dreszcz emocji. Z zapartym tchem każdy z nich oglądał kolejne sceny widowiska. Cisza. Kurtyna w dół. Oklaski. Na stojąco!    Następnego dnia, tuż po godzinie 8 zaczęło się! Wszyscy podekscytowani Galą Finałową MAM HAKA NA RAKA wyruszyli w kierunku Muzeum Powstania Warszawskiego. Krótka lekcja historii zmusiła ich do chwili refleksji nad tym co było, co jest i ...co będzie.    Już chwilę po tym "Piątka Wspaniałych" znajdowała się w tramwaju wiozących ich do Hali Expo, w której to zaplanowana była tegoroczna Gala Finałowa.

    Pełni wrażeń, zniecierpliwieni tym, co się stanie weszli do wielkiej sali. Po chwili odnaleźli swój stolik. Napięcie sięgało zenitu. Rozpoczęło się. Imprezę prowadziła Edyta Jungowska wraz z dziewczętami, które wygrały poprzednią edycję MHNR. Podziękowania dla zaproszonych gości, dla instytucji wspierających idee walki z nowotworami, dla patronów. Już tylko chwila dzieli ich od ogłoszenia wyników. Wyczytują kolejne nominacje. W każdej z pięciu kategorii nominowano tylko po 4 drużyny. Nareszcie. Deep Breath został nominowany w kategorii "Najefektywniejsze działania lokalne". Oto film prezentujący ich wysiłki, które zostały docenione przez organizatorów programu:Oto materiały prasowe, jakie pojawiły się w lokalnych gazetach po zorganizowanym Dniu Hakowicza.

    Niestety, nie udało im się zdobyć nagrody głównej - realizacji kampanii społecznej wymyślonej przez nich. Choć hasło "Młodzi niezależni. NIEUZALEŻNIENI." wydawało się trafiać w sedno sprawy, nie zyskało uznania wśród jury. Chwilę smutku szybko zrekompensował im jednak występ gwiazd gali, zespołu Audiofeels z Poznania.

    Miejmy nadzieję, że kolejni hakowicze powtórzą ich sukces i również będą finiszować wśród 15 najlepszych drużyn w Polsce. A że było warto włożyć trochę wysiłku we wcześniejsze działania niech zaświadczą powyższe zdjęcia. Prezentujemy też przygotowaną kampanię.

Plakat:Reklama radiowa (w dwóch wersjach) wraz ze scenariuszem:

Reklama telewizyjna wraz ze scenariuszem:

Opis przygotowanej kampanii:

    W dziale Galerie Zdjęć znajdują się zdjęcia prezentujące poszczególne akcje w ramach zakończonego programu. Zachęcamy do obejrzenia!

    Wszystkich zachęcamy także do odwiedzin na stronie www.niezpapierosem.pl, gdzie prezentowana jest zwycięska kampania czwartej edycji Mam Haka Na Raka.

Autor: Roksana Aleksandrowicz, klasa 3b