<< Wrz 2017 >>
Wywiad z kombatantem nagrodzony
niedziela, 06 listopada 2011 10:15

Wywiad z kombatantem nagrodzony

Wakacje to okres słodkiego wypoczynku i laby. Jednak czasami nawet w takim okresie rodzą się prace, którymi warto się pochwalić. Miło nam zakomunikować, iż uczennica naszej szkoły, Klaudia Pawlak z klasy II a, zajęła trzecie miejsce w ogłoszonym przez Starostę Powiatu Brzeskiego konkursie na wywiad z kombatantem. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Sukces jest tym większy, iż uzyskany w konkursie otwartym tzn. dla wszystkich mieszkańców Brzegu. Praca Klaudii, nagrodzona trzecim miejscem, ustąpiła pola tylko pracom studentów Politechniki Opolskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego.

Informacje o konkursie można było znaleźć w brzeskich gazetach oraz na stronach internetowych I LO. Pod linkami poniżej zamieszczamy nagrodzoną pracę oraz oficjalną relację rzecznika Starostwa Powiatu Brzeskiego..

Link do pracy (format *.pdf).

Oficjalna relacja z finału konkursu.