Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
<< Lut 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Reklama
„Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”
Wpisany przez Administrator   
piątek, 30 grudnia 2011 16:32

„Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”   Gdyby ktoś zapytał nas jakie wydarzenie minionego miesiąca najbardziej utkwiło nam w pamięci, pewnie odpowiedzielibyśmy, że był to koncert Charytatywny. Oczywiście nie odbył się on tylko dla zabawy - głównym celem było zebranie pieniędzy na szczytny cel. Atrakcją tamtejszego dnia był śpiew solistów: Maxa Rezmera i Oli Pietraszewskiej, duetów: Karoliny Kudry i Karoliny Tymków oraz Alberta Fijałkowskiego i Piotra Mędykowskiego przy akompaniamencie szkolnego zespołu, a także występ naszych mistrzów tanecznych – grupy Eu4ia, w której skład wchodzili: Daria Kozimor, Anita Budzik Marcin Nawrotny, Agnieszka Wróblewska, Magdalena Tama, Aleksandra Czarna . Nie można także pominąć Karola Maryszczaka – szkolnej gwiazdy disco polo.

   Koncert spełnił swój cel – był nie tylko odskocznią od codziennego „zakuwania”, ale także pomógł zebrać wystarczającą sumę pieniędzy, by pomóc najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły. Ponadto po raz kolejny udowodniliśmy, że nasza szkoła za każdym razem z dużym entuzjazmem i zapałem pomaga innym, świetnie się przy tym bawiąc. Serdecznie dziękujemy Paniom mgr Iwonie Pasierskiej i mgr Grażynie Woźniak za zorganizowanie tego koncertu. Przede wszystkim jednak należą się wielkie brawa dla występujących artystów, którzy dali z siebie wszystko by w szkole i po raz drugi w restauracji „Relaks” obdarować tych, którym czasami trudno żyć.

Autorzy: Krystian Bernacki, Martyna Górecka kl. Ia