<< Kwi 2017 >>
Jasełka 2011
środa, 04 stycznia 2012 16:05

Szkolne jasełka 2011

Dnia 22 grudnia 2011 roku w I LO zapanował świąteczny nastrój radości, ciepła i miłości. Program artystyczny jasełek był dziełem współpracy klasy Ia oraz szkolnego chóru. Spektakl opowiadał o rodzeństwie, które pragnie odnaleźć dawną magię świąt. Do tego celu używają machiny czasu, dzięki której poznają stare tradycje.

Doskonałą grę aktorską ubogacały kolędy w wykonaniu chórzystów przebranych za aniołki. Dzięki temu całość wywołała na widzach niesamowite wrażenie. Wisienką na torcie były wspaniałe dekoracje wykonane w większości samodzielnie przez kl. I a.

Jasełka zostały zakończone życzeniami przedstawicieli samorządu szkolnego - zarówno uczniom jak i gronu pedagogicznemu. W atmosferze miłego nastroju wszyscy udali się do klas na wigilie by we wspólnotach klasy obdarować się wzajemnie ciepłym spojrzeniem i wypływającymi z serca życzeniami.

Uważam, że wielkie podziękowania należą się organizatorkom, które znalazły w sobie mnóstwo cierpliwości. Aktorom i chórowi należą się głośne brawa za to, że potrafili w tak krótkim czasie wykonać tak cudowną i owocną pracę.

Autor: Anna Wójcik, klasa 1a

Pełna galeria zdjęć w dziale "Galerie zdjęć" w panelu po lewej stronie.