Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
<< Sie 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Reklama
Szkolna "Szansa na sukces"
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 25 marca 2012 19:14SZKOLNA SZANSA NA SUKCES   21 marca 2012 roku był nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale również dniem, w którym młodzież naszego liceum miała okazję zaprezentować się w ramach muzycznego show, jakim była szkolna „Szansa na sukces”. Impreza została przygotowana przez Opiekuna Samorządu Uczniowskiego mgra Wojciecha Wolaka, przy współpracy z uczniami z klasy III „b”, którzy pomogli udekorować miejsce, gdzie odbywał się show (Aula I LO).

   Przedstawiciele klas pierwszych i drugich, którzy podjęli wyzwanie, zmierzyli się z takimi klasykami polskiej i zagranicznej muzyki, jak „Makumba” zespołu Big Cyc, „Sing sing” Maryli Rodowicz, „Daddy cool” Boney M., „Jesteś szalona” Boys`ów, „It`s my life” Bon Jovi czy też „Ai se eu tu pego” z repertuaru Michela Teló.

   Wszyscy uczestnicy śpiewali nie tylko dla zwycięstwa, lecz także dla dobrej zabawy, a ich własne interpretacje znanych przebojów sprawiły, iż cała Aula znakomicie spędziła czas. Władze Samorządu Uczniowskiego mają nadzieję, iż w przyszłym roku nasi uczniowie również będą chcieli zaprezentować się szerszej publiczności i wystąpią na naszej szkolnej imprezie.

   Imprezę prowadzili uczniowie klasy II „c” – Magda Trembecka i Arkadiusz Karolewicz, zaś nad całością spraw technicznych czuwali Jakub Sychla i Paweł Krzykowski (obaj II „e”).

Autor: mgr Wojciech Wolak