<< Maj 2017 >>
Szkolna "Szansa na sukces"
niedziela, 25 marca 2012 19:14

SZKOLNA SZANSA NA SUKCES

21 marca 2012 roku był nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale również dniem, w którym młodzież naszego liceum miała okazję zaprezentować się w ramach muzycznego show, jakim była szkolna „Szansa na sukces”. Impreza została przygotowana przez Opiekuna Samorządu Uczniowskiego mgra Wojciecha Wolaka, przy współpracy z uczniami z klasy III „b”, którzy pomogli udekorować miejsce, gdzie odbywał się show (Aula I LO).

Przedstawiciele klas pierwszych i drugich, którzy podjęli wyzwanie, zmierzyli się z takimi klasykami polskiej i zagranicznej muzyki, jak „Makumba” zespołu Big Cyc, „Sing sing” Maryli Rodowicz, „Daddy cool” Boney M., „Jesteś szalona” Boys`ów, „It`s my life” Bon Jovi czy też „Ai se eu tu pego” z repertuaru Michela Teló.

Wszyscy uczestnicy śpiewali nie tylko dla zwycięstwa, lecz także dla dobrej zabawy, a ich własne interpretacje znanych przebojów sprawiły, iż cała Aula znakomicie spędziła czas. Władze Samorządu Uczniowskiego mają nadzieję, iż w przyszłym roku nasi uczniowie również będą chcieli zaprezentować się szerszej publiczności i wystąpią na naszej szkolnej imprezie.

Imprezę prowadzili uczniowie klasy II „c” – Magda Trembecka i Arkadiusz Karolewicz, zaś nad całością spraw technicznych czuwali Jakub Sychla i Paweł Krzykowski (obaj II „e”).

Autor: mgr Wojciech Wolak