Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 
<< Lis 2017 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  4  5
  9101112
1819
2526
27282930   
Reklama
You can sing - festiwal piosenki
Wpisany przez Administrator   
piątek, 06 kwietnia 2012 08:18IV You Can Sing   Z okazji pierwszego Dnia Wiosny, 21 marca 2012 roku, w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzegu odbył się festiwal piosenki anglojęzycznej. Po raz pierwszy w historii festiwalu do udziału zaproszono młodzież ze szkół ponadgimanzjalnych, która w swojej kategorii rywalizowała o prestiżową nagrodę - udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej, jaki od wielu lat odbywa się w Brzegu.

   Miło nam ogłosić, iż w kategorii szkół ponadgimanzjalnych zwyciężyła uczennica z klasy drugiej o profilu biologiczno-chemicznym, Ewelina Poświstak. Interpretacja piosenki Adele "Someone like you" zyskała uznanie w oczach jury, które doceniło osobowość wokalistki jak i walory głosowe. Życzymy tym samym powodzenia w Festiwalu Piosenki Angielskiej.

   I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w festiwalu reprezentowała również Karolina Pawlicka z klasy drugiej o nachyleniu społeczno-prawnym. Jej interpretacja "Nah neh nah" w oryginale śpiewanej przez Vaias Con Dios także została doceniona. Karolina uzyskała trzecie miejsce. Gratulujemy.

   Za rok kolejna edycja festiwalu.