<< Paź 2017 >>
Kotowice 2012 - zjazd SKC
wtorek, 12 czerwca 2012 13:26

Kotowice 2012 - zjazd Szkolnych Kół Caritas

Za nami kolejny III Zjazd Szkolnych Kół Caritas w Kotowicach pod hasłem „Kościół naszym domem – diecezja rodziną”. Reprezentanci naszego Liceum w sobotę 2.06.2012 roku postanowili poświęcić swój wolny czas, aby w ramach formacji wziąć udział w tym wydarzeniu.

Tuż po przyjeździe młodzież uczestniczyła we Mszy Świętej, po której została zaprezentowana pantomima w wykonaniu naszych uczniów. Wywołała ona zachwyt wśród zebranych, każdy był nią urzeczony. Wiele osób podziwiało nasze zaangażowanie i talent, życząc nam dalszych sukcesów.

Część drugą rozpoczęła krótka autoprezentacja zgromadzonych grup – każda przywitała się specjalnym okrzykiem. Po tych słowach wstępu wszyscy udali się na ciepły posiłek. Posileni na ciele braliśmy udział w zawodach sportowych, licznych grach i zabawach oraz koncercie. Nie było osoby, która by się nudziła. Każdy znalazł dla siebie zajęcie, dobrze się przy tym bawiąc. Mimo wietrznej pogody humory nam dopisywały, a wszyscy miło spędzili czas. Już nie możemy doczekać się kolejnego zjazdu.

Autor: Anna Wójcik, klasa 1a

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia. Więcej w dziale "Galerie zdjęć".