Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
<< Wrz 2017 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  5  6  7  8  910
1617
2324
252627282930 
Reklama
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 lipca 2012 12:31

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012



   W dniu 29 czerwca 2012 roku o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego w Brzegu miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych oraz drugich. Uroczystość rozpoczęła się od części formalnej, w której wprowadzono z należytą formułą sztandar szkoły (w poczcie sztandarowym uczniowie klasy 2 o profilu biologiczno-chemicznym) oraz odśpiewano hymn państwowy.

   Po krótkim słowie wstępnym prowadzących głos zabrała dyrektor szkoły, mgr M. Dyminczuk. W skondensowanym przemówieniu podkreśliła, iż wraz ze zbliżającymi się wakacjami nadchodzi czas długo wyczekiwanego wypoczynku, który należy się każdemu po dłuższym niż zwykle i czasami bogatemu w wydarzenia i obowiązki roku szkolnym. Podsumowano również wyniki, jakie osiągnęła młodzież.

   Ważnym punktem wydarzenia było nagradzanie uczniów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na przestrzeni całego roku szkolnego. Jest nam niezmiernie miło, iż wśród wyróżnionych znalazło się ich tak wielu. Wśród nagrodzonych są uczniowie, którzy wykazali się dużą wiedzą zdobywając wysokie średnie, tytuły „Prymusa”, tytuły finalistów czy laureatów w konkursach od powiatowych do ogólnopolskich a także ci, którzy wykazali się w działalności na rzecz Szkolnego Koła Caritas. Szczegóły dotyczące nagrodzonych uczniów poniżej niniejszej relacji.

   Mamy przy tym nadzieję, iż dwumiesięczny okres wakacji upłynie dla wszystkich w atmosferze bezpiecznego odpoczynku, miłych wrażeń i pozwoli wszystkim powrócić w mury naszej szkoły 3 września 2012 roku (uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 zaplanowano na godzinę 9:00).

Nagrody – rok szkolny 2011/2012

Klasa 1a - wychowawca: mgr A. Krzywańska

Kinga Krężel – tytuł PRYMUSA za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, śr. 5,13;
Martyna Górecka – za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie – śr. 4,88;

Klasa 1d – wychowawca: mgr A. Bogdańska

Gabriela Kawiak - tytuł PRYMUSA za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, śr. 4,79;
Kaja Obierzyńska - za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie – śr.4,93;

Klasa 2a – wychowawca: mgr J. Jakubów

Marta Bobowska - za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie – śr. 4,83;
Agata Zięba - za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie – śr. 4,77;

Klasa 2b – wychowawca: mgr W. Wolak

Katarzyna Grzegorczyk - tytuł PRYMUSA za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły, śr. 5,00;
Natalia Biss, Alicja Grudzińska, Kamila Jelonek, Dawid Mularski i Justyna Niziołek – w nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim programie dla młodzieży „Mam haka na raka - edycja 5” i uzyskanie tytułu laureata na etapie ogólnopolskim;

Klasa 2d – wychowawca: mgr O. Chimczak

Aleksandra Bochniarz – za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie – śr. 4,77;
Grzegorz Gnatowicz – za wzorową pracę na rzecz społeczności szkolnej;
Joanna Hnat – za pracę na rzecz społeczności szkolnej;
Jakub Matyszczak – za pracę oraz zaangażowanie w inicjatywy szkolne i pozaszkolne;
Katarzyna Miniewicz – za pracę na rzecz społeczności szkolnej;
Maria Koralewska – za pracę i zaangażowanie w inicjatywy szkolne i pozaszkolne;
Michał Podgóreczny – za pracę oraz zaangażowanie w inicjatywy szkolne i pozaszkolne;
Marta Zadorożna – za zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności szkolnej;

Klasa 2e – wychowawca: mgr J. Paszkowska

Wojciech Bujak, Paulina Kurtyka i Jakub Sychla – w nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim konkursie "Know America" i uzyskanie tytułu finalisty na etapie ogólnopolskim;

Nagrody pedagoga szkolnego:

Martyna Górecka – klasa 1a – za zajęcie 2 miejsca w II etapie ogólnopolskiego turnieju psychologicznego;
Jakub Holler – klasa 2d – za zajęcie 1 miejsca w I etapie Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej;
Tomasz Drozd – klasa 2b - za zajęcie 2 miejsca w I etapie Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej;

Za zaangażowanie oraz twórczą postawę w pracy na rzecz dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej „Szansa” w Brzegu działając w szkolnym wolontariacie przy fundacji „Świat na tak”:

Kamila Kościelna – kl. 1b
Agata Bagińska – kl. 1b
Justyna Kowalska – kl. 1b
Martyna Górecka – kl. 1a

Za zaangażowanie oraz twórczą postawę w pracy na rzecz szkoły i społeczności lokalnej:

Krystian Bernacki – kl. 1a
Żaneta Stępień – kl. 1a
Anna Wójcik – kl. 1a
Patrycja Wątroba – kl. 1a
Aleksandra Luby – kl. 1d
Magdalena Pałka – kl. 1a
Łukasz Perzyński – kl. 1a
Karolina Bilewicz – kl. 1a

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

1 m. – Aleksandra Marczewska – kl. 2b
2 m. – Paweł Bednarz – kl. 2b
3 m. – Hanna Czekajło – kl. 2b

Konkurs ortograficzny – „Z ortografią na ty”

1 m. – Natalia Marszałek – kl. 2e
2 m. – Agnieszka Sokołowska – kl. 2a
3 m. – Aleksandra Kowalczuk – kl. 2c

Szkolne Koło Caritas

Wyróżnienie okolicznościowym dyplomem za inicjowanie działań twórczych, aktywną i kreatywną postawę w działalności Szkolnego Koła Caritas wśród rówieśników i społeczności lokalnej otrzymują:

Klasa 1a - Dyda SEBASTIAN, Bilewicz KAROLINA, Januszek EWA , Kozimor DARIA, Wójcik ANNA, Winnicka KINGA, Wątroba PATRYCJA, Bernacki Krystian, Górecka Martyna, Pałka Magdalena, Stępień Żaneta, Stec Agnieszka, Łopuszańska Aleksandra, Kownacka Klaudia

Klasa 1b - Bagińska Agata, Horowski Aleksander, Iwanyszczuk Małgorzata, Kozłowska Justyna, Mroczkowska Marta, Rosół Beata, Szpak Kamila, Tyc Sylwia

Klasa 1c - Colard PAULINA, Pączek Piotr, Małgorzata PAZIUK, Daria Puskarz, Stefańska NATALIA

Klasa 1d - Maciążek MARTA,Luby ALEKSANDRA,WOŁKOWSKI Dawid, DENES Adam

Klasa 2a - Bojko KARINA, Budzik ANITA, FLORKÓW Ewelina, Jarosz ADRIANNA, Kawecka MONIKA, Pawlak KLAUDIA, PELIKAN Paweł, Oliwa Paulina, Sokołowska AGNIESZKA, Stopka MONIKA, Wiśniewska KATARZYNA, Wolanin Weronika, Wołoszyńska Klaudia

Klasa 2b - Grudzińska ALICJA, Grzegorczyk Katarzyna, Komborska EWA, Marczewska ALEKSANDRA, Mędykowski Piotr, Niziołek JUSTYNA, Poświstak EWELINA

Klasa 2c - Falender DOMINIKA, Fijałkowski ALBERT, Kowalczuk ALEKSANDRA, Korda WOJCIECH, Koralewicz ARKADIUSZ, Kudra KAROLINA, Maryszczak KAROL, Onyszkiewicz PAULINA, Rezmer MAKSYMILIAN, Trembecka MAGDA, Tymków KAROLINA, Zubrzycka ADRIANNA

Klasa 2d - Dąbrowska Monika, Piotrowicz Aleksandra

Klasa 2e - Jakub Dębski

Wyróżnienie za wkład artystyczny w działalność Szkolnego Koła Caritas. W nagrodę uczniowie otrzymują wydania DVD występów szkolnych, jakie miały miejsce w roku szkolnym 2011/2012.

Klasa 1a - Dyda SEBASTIAN, Bilewicz KAROLINA, Wójcik ANNA, Winnicka KINGA, Kozimor DARIA, Wątroba PATRYCJA, Januszek EWA;

Klasa 1b - Aleksander Horowski, Kozłowska Justyna, Tyc Sylwia;

Klasa 1c - Colard PAULINA, Piotr PĄCZEK;

Klasa 1d - Luby ALEKSANDRA;

Klasa 2a - Ewelina FLORKÓW, Paweł PELIKAN;

Klasa 2b - Marczewska ALEKSANDRA;

Klasa 2c - Onyszkiewicz PAULINA, Trembecka MAGDA, Kowalczuk ALEKSANDRA, Maryszczak KAROL;

Klasa 2d - Dąbrowska Monika;

Autor: mgr M. Szkudlarek






Więcej zdjęć w dziale "Galerie zdjęć".