<< Wrz 2017 >>
Dzień Edukacji Narodowej - 2012
piątek, 09 listopada 2012 13:46

„Nauczyciele i uczniowie to dwie uzupełniające się zmienne:
żadna nie byłaby tym, czym jest, bez obecności drugiej.”
(J. Edwards)

Dnia 12.10.2012 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Pod czujnym okiem polonistek mgr G. Woźniak oraz mgr A. Krzywańskiej odbył się krótki program artystyczny wykonany przez uczniów klasy II A. Nad wykonaniem przepięknej dekoracji czuwała mgr Z. Wirga-Kołecka.

Występ skupił na sobie uwagę całej społeczności szkolnej. Wszystkich urzekła niezwykła atmosfera oraz treść apelu. Ukazane przez uczniów talenty recytatorskie oraz muzyczne zostały zauważone i docenione nie tylko przez grono pedagogiczne, ale również przez uczniów. Organizatorzy usłyszeli wiele ciepłych słów na ten temat i zostali zachęceni do dalszej pracy z młodzieżą, w tym kierunku.

Jednak przede wszystkim należy pamiętać z jakiego powodu młodzież I LO zebrała się w tym dniu razem. To nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły należą się słowa ciepła i wdzięczności. Powinniśmy doceniać ich pracę i wysiłek wkładany w naszą edukację, ponieważ to dzięki nim jesteśmy w stanie spełniać nasze marzenia i dążyć do lepszej przyszłości, aby być w życiu szczęśliwymi.

Z tego powodu, w imieniu wszystkich uczniów I LO w Brzegu pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w nasze wychowanie i naukę. Pragnę życzyć im szczęścia, zdrowia, stalowych nerwów oraz wytrwałości w pracy z nami, uczniami.

Anna Wójcik, kl. II A

Więcej zdjęć w dziale: GALERIE ZDJĘĆ