<< Maj 2017 >>
Mój bohater - rozstrzygnięcie konkursu
sobota, 19 stycznia 2013 19:37

Ma pasję, którą realizuje.
Ma odwagę nie poddawać się pomimo okoliczności, które mogłyby go ograniczać.
Ma serce do tego co robi. KIM ON JEST???

Maciej Hejduk, uczeń klasy 2d, zdobył I nagrodę za film o swoim bohaterze w konkursie, który został ogłoszony dla wszystkich uczniów szkoły pod nazwą „Mój Bohater”. Konkurs był częścią programu profilaktycznego „Zdrowie na TAK” opracowanego przez mgr Renatę Kostecką i dofinansowanego przez Burmistrza Miasta Brzeg, Wojciecha Huczyńskiego.

W swoim filmie Maciek pokazuje historię Bohatera, który nigdy nie zrezygnował ze swoich marzeń i posiada ważne cechy do ich zrealizowania takie jak: talent, wiarę we własne możliwości, skupienie na ciężkiej pracy. Siła charakteru bohatera pracy Maćka pozwala mu pomimo doświadczonych ograniczeń realizować swoją pasję, swoje marzenia i przeżyć swoje życie świadomie odnajdując się w nowej sytuacji życiowej. Pokonywanie niespodziewanych trudności własną pracą i wiarą we własne możliwości czyni z niego Bohatera.

O KIM MOWA ???

I TY MOŻESZ BYĆ BOHATEREM!

Autor: mgr Renata Kostecka