<< Wrz 2017 >>
Sukces ucznia I LO w Brzegu!
czwartek, 08 maja 2014 09:15

Sukces ucznia I LO w Brzegu!

Kolejny raz I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Brzegu może pochwalić się zdolnymi uczniami. Tym razem sukces odniósł Wojciech Selak z klasy I b, wygrywając finał okręgowy XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, który odbył się 12 kwietnia 2014 roku w Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Opiekunem ucznia jest nauczycielka biologii, mgr Anna Górnicka.

Wojciech Selak z dużym powodzeniem zdał test wyboru składający się z 50 pytań oraz część ustną i będzie reprezentował Opolszczyznę na szczeblu centralnym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Licealiści co roku chętnie przystępują do szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Jest to efekt ich wysokiej świadomości ekologicznej, rozwijania zainteresowań oraz właściwej postawy wobec środowiska przyrodniczego.

Wojtkowi gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów!