<< Kwi 2017 >>
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO w BRZEGU
w roku szkolnym 2012/2013

I SZCZEBEL OGÓLNOPOLSKI

1. XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna – ucz. M. Joniec - tytuł finalisty w eliminacjach centralnych.
2. Ogólnopolski Konkurs na Felieton – ucz. A. Wójcik – finalistka.
3. Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży Szkolnej – ucz. P. Wawryk - 15 miejsce.
4. XII Ogólnopolski Turniej Reportażu dla szkół ponadgimnazjalnych – ucz. A. Matusik, A. Kowalczuk, K. Tymków i K. Świder – udział.
5. Ogólnopolski Konkurs „Know America” – ucz. P. Kurtyka – tytuł finalisty.
6. Konkurs na kartkę z kalendarza „Day by Day” – ucz. M. Dubyk – udział.
7. Ogólnopolskie Dyktando z Języka Niemieckiego - ucz. A. Kowalczuk i J. Jedliński – udział.
8. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – ucz. A. Sokołowska, A. Wójcik i A. Michalak – udział.

II SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – ucz. J. Piasecka – wyróżnienie.
2. Ogólnopolski turniej recytatorski „Zapalona świeca” – ucz. M. Sudak – udział.
3. Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej – ucz. N. Marszałek i K. Birecka – udział.
4. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – ucz. N. Marszałek i K. Birecka – udział.
5. XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – ucz. M. Stopka i K. Wiśniewska – udział.
6. Wojewódzki Turniej Języka Angielskiego – ucz. P. Bednarz – finalista.
7. V Festiwal Piosenki Anglojęzycznej – ucz. E. Bider – II miejsce.
8. Konkurs języka niemieckiego „Pokaż nam język” – ucz. P. Łopusiewicz, D. Baran i K. Szpak – udział.
9. Wielkie Wojewódzkie Dyktando z Języka Niemieckiego – ucz. A. Kowalczuk (II miejsce) i J. Jedliński – (IV miejsce).
10. Mała Olimpiada Matematyczna - 11 miejsce szkoły na 23 zespoły.
11. Turniej Fizyczny o Puchar Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizycznego – ucz. J. Jedliński – udział.
12. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii – ucz. K. Obieżyńska – V miejsce.
13. Olimpiada Ekologiczna – ucz. K. Obieżyńska – udział.
14. Olimpiada Wiedzy o PCK – ucz. E. Tomalska – III miejsce.
15. Zawody Piłki Nożnej Halowej chłopców – (półfinał) – IV miejsce.
16. Wojewódzki Turniej Szachów Drużynowych – VI miejsce ( finał ).
17. Wojewódzkie Zawody Tenisa Stołowego – I miejsce ucz. M. Kawula.
18. Memoriał Anny Lityńskiej – ucz. K. Biernacka – 15 miejsce, J. Kozłowska – 13 miejsce.

III SZCZEBEL POWIATOWY

1. Konkurs Wiedzy o Kresach – ucz. G. Kawiak – IV miejsce i ucz. K. Zacierka - V miejsce.
2. Wiem wszystko o moim powiecie – ucz. M. Górecka, E. Januszek i K. Krężel - I miejsce.
3. Konkurs „Wspólna przeszłość” – ucz. P. Bednarz – I miejsce.
4. Zamkowy Turniej Poetycki – ucz. D. Brodzińska - I miejsce, K. Jelonek – III miejsce, P. Tracz – wyróżnienie.
5. XXIII Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej – ucz. A. Sokołowska – I miejsce, P. Wanio – wyróżnienie.
6. Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Religijnej – ucz. K. szpak – wyróżnienie.
7. Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej – ucz. E. Jakubów i M. Dziwak – wyróżnienie.
8. XLVI Międzyszkolny Turniej Fizyczny o Puchar Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizycznego – ucz. J. Jedliński – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego.
9. „Sprawdź, czy potrafisz znaleźć pracę” – ucz. K. Chodak, K. Krzyśków i P. Petrus – finaliści.
10. XXI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK – II miejsce drużynowo.
11. Zawody Piłki Nożnej – II miejsce.
12. Zawody Siatkówki dziewcząt – II miejsce.
13. Zawody Siatkówki chłopców – II miejsce.
14. Zawody Piłki Nożnej Halowej chłopców – I miejsce.
15. Biegi Przełajowe Drużynowe chłopców – III miejsce.
16. Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców – I miejsce.
17. Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt – II miejsce.
18. Zawody LA – bieg na 200 m - I miejsce , skok w dal - I miejsce.
19. Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – IV miejsce i V miejsce.
20. Memoriał Anny Lityńskiej – ucz. K. Biernacka – II miejsce, J. Kozłowska – III miejsce.