Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
<< Lut 2018 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     3  4
  51011
1718
202122232425
262728    
Reklama
„Stary” powitał wiosnę!
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 kwietnia 2015 18:04

„Stary” powitał wiosnę!





   Piątek 20 marca 2015 roku nie był wprawdzie pierwszym dniem wiosny, ale ze względu na to, iż ów dzień wypadał w sobotę, właśnie dwudziestego marca młodzież naszego liceum miała okazję uczestniczyć w show, którego celem było godne przywitanie nowej pory roku.

   Wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów klasy III „a” we współpracy z Opiekunem Samorządu Uczniowskiego mgrem Wojciechem Wolakiem. Uczniowie udekorowali miejsce, gdzie odbywały się występy (Aula I LO) oraz zajęli się godną oprawą muzyczną.

   Impreza była szczególnym wydarzeniem, gdyż był to ostatni występ naszego eksportowego boysbandu – L.O. Boys, który postanowił kontynuować karierę za oceanem (tak przynajmniej mówili przed koncertem). Grupa w składzie: Konrad Chodak, Przemysław Wawryk (wykonał również jeden utwór solo), Kamil Bauk i Patryk Tracz swoim występem zaczarowała publiczność, zwłaszcza jej damską część, potwierdzając swój status gwiazdy współczesnej muzyki pop. Dopełnieniem koncertu był pierwszy szkolny występ następcy H. Houdiniego i D. Copperfielda – ucznia klasy I „c” Bartosza Lewandowskiego.

  Władze Samorządu Uczniowskiego mają nadzieję, iż w przyszłym roku nasi uczniowie również będą chcieli zaprezentować się szerszej publiczności i wystąpią na naszej szkolnej imprezie.

  Imprezę prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Wojciech Medyk.

Autor: mgr Wojciech Wolak