<< Kwi 2017 >>
1718192223
Wyjątkowy dzień
czwartek, 20 października 2016 06:12

W środę 13 października w auli naszej szkoły odbył się koncert życzeń dla uczczenia Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów klas pierwszych i drugich oraz panie Agnieszkę Hebdę- Grabowską, Grażynę Woźniak i Annę Sobutkę.

Szkoła to przede wszystkim społeczność uczniów i nauczycieli, a o ich relacjach przypominało hasło koncertu ;,Nauczać - znaczy pokazywać możliwości, a uczyć się- znaczy dawać sobie szansę".

Występujący składając życzenia swoim nauczycielom dedykowali im piosenki, samodzielnie napisane wiersze oraz skecze i scenki. Uroczystość prowadził Tomasz Kopczyński z kl.2a wraz z celebrytami Michałem Szpakiem- Karoliną Trubiewską i Joanną Krupą- Hanną Skonecką. Swoimi talentami wokalnymi zabłysnęli Julia Czarnota - kl. 1a, Krzysztof Kołodziejczyk z kl. 2e, Emilia Leszkiewicz - kl. 2c oraz Joanna Gadzińska - kl. 2d. Asi towarzyszył zespół muzyczny, w skład którego wchodzili jej koledzy z klasy: Maciek Kuliński, grający na akordeonie, Kuba Staniszewski na perkusji, Wojtek Strąk na gitarze basowej i Dominik Marcinkowski na gitarze. Solo na gitarze klasycznej, poprzedzone wyczynami akrobatycznymi wykonał uczeń klasy 1 d Alan Karbowski. Wiersz Julii Buczkowskiej wyrecytowała Ola Wójcik. Mogliśmy też obejrzeć skecz w wykonaniu uczniów klasy 1b, czyli Magdaleny Zalewskiej, Natalii Siedleckiej, Natalii Knysak, Marty Konopackiej, Wojtka Masłowskiego i Piotra Dyby oraz krótką scenkę zaprezentowaną przez Hanię Skonecką, Karolinę Trubiewską, Jana Uruskiego, Magdaleną Szpetkowską, Kamilę Szelężek, Kingę Jastrzębską i Kubę Smoka z kl. 1a. Dekorację wykonali Ola Wójcik, Wiktoria Rabanda, Maria Berezowska i Maciek Pawlica.

Koło dziennikarskie I LO