<< Kwi 2017 >>
„Działka” w I LO w Brzegu
sobota, 19 listopada 2016 20:39
„Działka” w I LO w Brzegu

We wtorek 15 listopada społeczność Starego Ogólniaka miała ogromną przyjemność gościć dwoje znakomitych aktorów – Marzannę Graff i Aleksandra Mikołajczaka – w spektaklu „Działka”. Trzyaktowa historia dotycząca więzi łączących członków rodziny skupiła się na problemie uzależnienia syna oraz zmienności relacji między małżonkami, którzy wspólnie próbują poradzić sobie z tym problemem.

Wizyta znanych i lubianych aktorów w naszej szkole była częścią obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka i została niezwykle ciepło przyjęta – zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli obecnych na spektaklu.

W ramach tego spotkania zgromadzeni mieli okazję do rozmowy z Panem Grzegorzem Jachem – policjantem, reżyserem, aktorem i pedagogiem, na temat uzależnień. Dyskusja była bardzo owocna i wywołała niemałe poruszenie i spodziewaną refleksję wśród obecnych. Dziękujemy!