<< Kwi 2017 >>
Integracyjny bal karnawałowy PCK
sobota, 11 lutego 2017 17:35
Integracyjny bal karnawałowy PCK

Dnia 8 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Brzegu miała miejsce organizowana corocznie zabawa karnawałowa.

Od samego wejścia do szkoły spotkać można było niezliczone postacie z bajek i filmów, takie jak kolorowe wróżki, królewny i dzielnych super bohaterów. Sala gimnastyczna, w której odbywał się bal, po brzegi wypełniona była uczestnikami, którym towarzyszyły wspaniałe humory oraz dobra muzyka. Podczas balu na uczniów czekało mnóstwo różnych zabaw i konkursów, wybrano także króla i królową balu.

W ramach wolontariatu do wspólnej zabawy przyłączyli się uczniowie brzeskich szkół, w tym uczennice naszej szkoły: Wiktoria Rabanda kl. Ie, Aleksandra Wójcik kl. Ie, Marta Panek kl. Ie, Wiktoria Czajkowska kl. Ie oraz Martyna Sopala kl. Ib.

,,To wspaniałe uczucie kiedy możesz zrobić coś dla drugiej osoby i w zamian zostać obdarowany tak szczerym uśmiechem"- twierdzą jednogłośnie nasze wolontariuszki.

Wolontariuszki spisały się na medal, co więcej od opiekunów oraz organizatorów dowiedziały się, że od kilku lat nie było tak radosnych i zaangażowanych osób, które z ogromną przyjemnością poświęcały czas każdemu uczestnikowi balu.

Po skończonej zabawie wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale także bardzo szczęśliwi.