<< Wrz 2017 >>
„They lived happily ever after”
wtorek, 30 maja 2017 20:32
Przegląd teatrów anglojęzycznych

26 maja 2017 w Brzeskim Centrum Kultury odbył się VII Powiatowy Przegląd Teatrów Anglojęzycznych organizowany przez Szkołę Językową Progress. W imprezie, objętej honorowym patronatem Burmistrza Brzegu, Starosty Powiatu Brzeskiego, Brzeskiego Centrum Kultury oraz Szkoły Językowej Progress, wzięły udział szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z Powiatu Brzeskiego.

W przeglądzie uczestniczyły również nasze koleżanki - uczennice z klasy I „a” I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu, pod opieką pani Agnieszki Hebdy-Grabowskiej, przedstawiając sztukę pt. „They lived happily ever after” .     Autorką scenariusza była Hania Skonecka, występująca na scenie u boku Marty Górskiej, Karoliny Trubiewskiej, Kingi Jastrzębskiej oraz Kamili Hankus.

Udział w imprezie łączącej sceniczną ekspresję z nauką języka obcego był okazją do świetnej zabawy, podszlifowana znajomości języka angielskiego oraz zaprezentowania talentów artystycznych.

Zapraszamy na kolejny przegląd – wydarzenie atrakcyjne, zarówno pod względem kulturalnym, edukacyjnym, jak również towarzyskim.