Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 
<< Maj 2017 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  811121314
2021
25262728
293031    
Reklama
Osiągnięcia uczniów I LO w roku szk. 2009/2010
Wpisany przez Administrator   
środa, 24 marca 2010 20:23
Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia na szczeblu powiatu

  • dwa pierwsze miejsca w odpowiednich kat. wiekowych wśród dziewcząt w memoriale Anny Lityńskiej (K. Skotnicka, J. Kawula)
  • pierwsze miejsce w zawodach piłki koszykowej chłopców (3. miejsce w półfinale wojewódzkim)
  • 2 miejsce w zawodach siatkówki dziewcząt
  • 3 miejsce w zawodach piłki ręcznej dziewcząt
  • kwalifikacja do etapu wojewódzkiego w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej stopnia podstawowego (3 uczniów – M. Godlewski, O. Zubal, B. Kubicka)
  • 1, 2 i 3 miejsce w Konkursie Poezji Religijnej i Kresowej (I. Ilów, K. Banach, R. Aleksandrowicz)
  • pierwsze pięć miejsc kwalifikujących do szczebla następnego w XLIII Międzyszkolnym Turnieju Fizycznym o Puchar Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizycznego
  • 3 miejsce w konkursie „Sprawdź czy potrafisz znaleźć pracę” (K. Ciszewska); ponadto 5 wyróżnień (K. Szulc, M. Herba, S. Pantoł, J. Bajsarowicz, M. Łazarewicz)
  • 1 miejsce w zawodach siatkówki chłopców (3 miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim)
  • 1 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt (XI miejsce w finale wojewódzkim)
  • 3 miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej halowej dziewcząt
  • 5 miejsce w piłce nożnej dziewcząt
  • 4 miejsce w siatkówce plażowej chłopców
  • 3 i 4 miejsce w siatkówce plażowej dziewcząt
  • 3 miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obcojęzycznych (klasa 2d)
  • 1 miejsce 1 konkursie „Wiem wszystko o moim powiecie”
  • 1 miejsce w X Konkursie Wiedzy o Historii Kresów Wschodnich (S. Koniarz)
  • 2 miejsce w X Konkursie Wiedzy o Historii Kresów Wschodnich (M. Pielechata)
  • 1 miejsce w kat. wiersz w konkursie literackim „O Brzeskie Pióro” (R. Aleksandrowicz) – wyróżnienia K. Pach, E. Socha
  • 2 miejsce w kat. wiersz w konkursie literackim „O Brzeskie Pióro” (A. Usowska)
  • 2 miejsce w kat. proza w konkursie literackim „O Brzeskie Pióro” (G. Worobiec) – wyróżnienia M. Prorok, J. Kolbusz
  • 1 miejsce w kat. opowiadanie w konkursie literackim „O Brzeskie Pióro” (A. Kosztowniak)
  • 3 miejsce w kat. opowiadanie w konkursie literackim „O Brzeskie Pióro” (K. Maraszek)
  • 1 miejsce w 55 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (A. Antoniewicz)

    Osiągnięcia na szczeblu województwa

  • finał wojewódzki w zawodach tenisa stołowego dziewcząt
  • udział w wojewódzkich zawodach Olimpiady Matematycznej (J. Kutrowska, P. Kopszak, M. Grzesiak, M. Pogoriełowa)
  • 2 miejsce w finale wojewódzkim XLIII Międzyszkolego Turnieju Fizycznego (P. Kopszak)
  • 2 miejsce drużynowo w finale wojewódzkim XLIII MTF
  • udział w finale wojewódzkim XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego (P. Kopszak)
  • 3 miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu
  • 4 miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy (M. Jelenkowski, J. Jelonek, R. Staniewicz, R. Aleksandrowicz, K. Stężalska, K. Pach)
  • 1 miejsce w zawodach wojewódzkich tenisa stołowego dziewcząt (J. Kawula)
  • 1 miejsce w drużynowych zawodach wojewódzkich tenisa stołowego (J. Kawula, K. Skotnicka)
  • 2, 3 miejsce oraz wyróżnienie w VII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Tułowicach (A. Fedorczuk, A. Dublańska, A. Cieślak)
  • udział w finale wojewódzkim konkursu językowego Pokaż Nam Język (P. Kopszak, M. Gołąbek, R. Malinowski)
  • udział w finale wojewódzkim konkursu wiedzy o Unii Europejskiej „Euroquizz 2010” (2 drużyny)
  • laureat XLII Małej Olimpiady Matematycznej (J. Kutrowska)
  • 3 miejsce w kat. klas trzecich w XLII MOM (P. Kopszak)
  • 6 miejsce drużyny w XLII MOM
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (P. Wit)
  • 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (K. Wasielewska)
  • laureat na etapie wojewódzkim Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Teoretycznej i Stosowanej (M. Grzesiak)

    Osiągnięcia na szczeblu regionalnym

  • udział w etapie okręgowym XXXVI Olimpiady Historycznej (M. Pielechata)
  • udział w etapie okręgowym Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (A. Żebrowska, J. Techmańska, M. Świerk, A. Wróbel)
  • udział w etapie diecezjalnym XX Olimpiady Teologii Katolickiej (N. Eron, K. Kubala, W. Sandurska)
  • udział w finale diecezjalnym Konkursu Wiedzy Biblijnej „Civitas Christiana” (K. Kubala, W. Sandurska, F. Smok)
  • 1 miejsce w Strefowych Igrzyskach Szkół Ponadgimnazjalnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy (M. Jelenkowski, J. Jelonek, R. Staniewicz, R. Aleksandrowicz, K. Stężalska, K. Pach)
  • 1 miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Wiedzy o Czerwonym Krzyżu (K. Pach)

    Osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim

  • udział w ogólnopolskim finale konkursu recytatorskiego „Zapalona świeca” (K. Wasielewska, A. Antoniewicz)
  • laureat ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego „Zapalona świeca” (A. Antoniewicz)
  • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie pisarskim zorganizowanym przez czasopismo „Perspektywy” (A. Najczuk)
  • udział w półfinale 3 edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Mam Haka Na Raka (2 zespoły)
  • 2 miejsce w 3 edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Mam Haka Na Raka (K. Banach, L. Jermak, J. Bartyzel, A. Pietrzak, M. Soroka)
  • udział uczniów w ogólnopolskim turnieju wiedzy psychologicznej organizowanym przez WSPS w Warszawie

  •