<< Lis 2017 >>
Wyjazd do “Czarnej”
piątek, 26 marca 2010 14:40

W czwartek (21.01.2010 r.) odbył się szkolny wyjazd do ośrodka narciarskiego „Czarna Góra”, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Wyjazd cieszył się dużą popularnością – brało w nim udział 44 uczniów. Obawialiśmy się, że pogoda nas rozczaruje, ale okazało się, że warunki na stoku były idealne! Słońce rozświetlało szczyt „Czarnej”, wszędzie zalegały metrowe zaspy śniegu, a wiatr był znikomy. Jedynie mróz dawał się we znaki – 12 stopni poniżej zera! Po dotarciu na miejsce opuściliśmy tłumnie autokar i udaliśmy się na stok, by rozpocząć śnieżne szaleństwo. Parę osób z naszej grupy dopiero zaczęło uczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, więc oczywiście nie obyło się bez upadków. Jeden z nich zakończył się nawet rozbiciem termosu z herbatą przez pewnego ucznia i powstaniem sporej dziury w spodniach narciarskich. Na tym, na szczęście, wypadki się zakończyły. Wszyscy świetnie się bawili. Do domów wróciliśmy wymęczeni, ale zadowoleni. Czekamy na kolejne szkolne narciarskie wyjazdy i gorąco zachęcamy do udziału w nich pozostałych uczniów!

Agnieszka Makuszyńska, kl. 2c