<< Maj 2017 >>
Sukces uczniów I LO w XLII Małej Olimpiadzie Matematycznej
wtorek, 18 maja 2010 07:56

Sukces uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego w Brzegu w XLII Małej Olimpiadzie Matematycznej

13 marca 2010 roku na Politechnice Opolskiej odbyły się organizowane przez Kuratorium Opolskie wojewódzkie zawody XLII Małej Olimpiady Matematycznej, w których brała udział drużyna z naszej szkoły w składzie:

1. Joanna Kutrowska - klasa III d - opiekun mgr M. Iwaniec,
    2. Piotr Kopszak - klasa III d - opiekun mgr M. Iwaniec,
    3. Maciej Grzesiak - klasa III c - opiekun mgr M. Herowska,
    4. Maria Pogoriełowa - klasa II d - opiekun mgr M. Herowska.

Uczennica mgr M. Iwaniec, Joanna Kutrowska, rozwiązując bezbłędnie wszystkie zadania uzyskała tytuł Laureata wśród klas III XLII MOM, natomiast Piotr Kopszak zajął trzecie miejsce w województwie w kategorii klas trzecich.

14 maja 2010 roku Joanna Kutrowska z mgr M. Iwaniec uczestniczyły w uroczystym zakończeniu XLII MOM i innych konkursów przedmiotowych, które odbyło się w auli Politechniki Opolskiej z udziałem władz kuratorium i przedstawicieli Politechniki.

autor: mgr M. Iwaniec

>>Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z uroczystości wręczenia tytułów Laureata<<