<< Cze 2017 >>
Szkolna „Szansa na sukces”
poniedziałek, 31 maja 2010 17:27

27 kwietnia 2010 roku był dniem, w którym w naszym liceum odbyła się szkolna „Szansa na sukces”. Nasi wspaniali uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje liczne talenty artystyczne (wokalne oraz kabaretowe). W ciekawy sposób zinterpretowali i przedstawili własne wizje znanych polskich i zagranicznych przebojów muzycznych.

Każda z klas pierwszych i drugich wytypowała ze swoich szeregów przedstawicieli do szkolnej imprezy. Wszyscy uczestnicy śpiewali nie tylko dla zwycięstwa, lecz także dla dobrej zabawy. Jesteśmy pewni, iż ich tegoroczne artystyczne sukcesy na scenie naszego liceum będą w przyszłości odzwierciedleniem nie tylko ich wielkich umiejętności, ale również dystansu do siebie i otaczającego świata. Wszystkim uczestnikom naszego szkolnego show dziękujemy za udział w nim i dostarczenie wielu niezapomnianych chwil.

Organizatorami imprezy byli: mgr Wojciech Wolak (Opiekun Samorządu Uczniowskiego), mgr Anna Husar oraz mgr Anna Sobutka.

Autorzy: Marta Pielechata, Anna Antoniewicz (kl. II A)