<< Lis 2017 >>
"Shrek" na podium w Przeglądzie
środa, 02 czerwca 2010 11:04

Trzeci Powiatowy Przegląd Teatrów Anglojęzycznych

Dnia 14 maja 2010 roku w Brzeskim Centrum Kultury odbył się Trzeci Powiatowy Przegląd Teatrów Anglojęzyczych, w którym wzięły udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, w tym I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu. Nasi koledzy wystąpili z przedstawieniem pod tytułem „Shrek”. Ich opiekunem była mgr Beata Kozicka.

Przedstawienie przygotowywali uczniowie klasy II d :

• Daniel Kulik (w roli Shrek'a)
  • Michał Górak (w roli drzewa oraz książęcego rumaka)
  • Marcin Tymków (w roli Smoczycy)
  • Kacper Senecki (w roli Lorda Farquaada)
  • Rafał Worobiec (w roli Osła)
  • Katarzyna Gulewska (w roli królewny Fiony - na zdjęciu po lewej stronie :D)
  • Michał Frańczuk (w roli Księcia z Bajki)
  • Jakub Mudrak (w roli mniej ładnej Fiony - gościnny występ ucznia z klasy II e)

Nasi uczniowie idealnie wcielili się w role bajkowych postaci a ich praca została doceniona III miejscem. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu okazało się Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Orląt Lwowskich, które wystąpiło ze spektaklem pod tytułem „The Little Red Riding Hood”.

Organizatorami Trzeciego Powiatowego Przeglądu Teatrów Anglojęzycznych była Szkoła Językowa "Progress".

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Film z występu