<< Lis 2017 >>
Gala wręczenia nagród najlepszym sportowcom roku szk. 2009/2010
wtorek, 22 czerwca 2010 19:19

Dnia 22 czerwca 2010 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród sportowcom ze szkół brzeskich, a także uczniom szkół w Grodkowie.

Galę otworzył swym przemówieniem Naczelnik Wydziału Oświaty, Mieczysław Gieża, następnie młodzież z naszej szkoły (I LO) zaprezentowała ciekawy program artystyczny, na który składały się tańce, śpiewy i recytacja.

Pan Starosta Powiatu Brzeskiego, Maciej Stefański i Pan Wicestarosta, Ryszard Jończyk wręczyli statuetki wychowankom Ośrodka Specjalno-Wychowawczego w Grodkowie, a także uczniom Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, którzy zwyciężali w biegach przełajowych i piłce nożnej, drużynom z Zespołu Szkół Ekonomicznych z Brzegu, które zdobyły brązowy medal w koszykówce i złoty medal w piłce ręcznej. Dziewczęca drużyna II LO została złotymi medalistkami w koszykówce, a uczennice naszej szkoły zdobyły złoty medal w tenisie stołowym. Laureatkami zostały Katarzyna Skotnicka (uczennica klasy 1b) oraz Jagoda Kawula (uczennica klasy 2c), podopieczne mgr. A. Uloka.

Opiekunowie wszystkich zespołów otrzymali gratulacje i podziękowania za przygotowanie młodzieży, która osiągnęła tak wysokie wyniki. Wyrazy uznania zostały skierowane w stronę występującej w programie artystycznym młodzieży oraz dyrekcji I LO.

Autor: Patrycja Kilimiak, klasa 1d